FIRMOWE STROJE B2B

Niniejsza galeria poświęcona jest strojom firmowym odszywanym przez Krawiectwo INFINI na zamówienie klienta biznesowego.

Zlecenia dotyczą zarówno strojów firmowych dla hostess reprezentujących daną firmę na targach, konferencjach czy innych wydarzeniach okolicznościowych, jak również strojów np. dla personelu restauracji.

Krawiectwo INFINI służy nie tylko samą usługą odszycia ale i w równej mierze doradztwem w zakresie krojów, doboru i zakupu materiałów, dodatków oraz umożliwia wykonanie grawerów i haftów firmowych logo !

Maj 2015

Już drugi raz mieliśmy przyjemność dostarczyć stroje firmowe na konferencję VOLKSWAGEN POLSKA w Poznaniu !

Dziękujemy i cieszymy się, że usługi Krawiectwa INFINI cieszą się zaufaniem firm miedzynarodowych :)
23 maja 2015 roku miały miejsce oficjalne obchody 20-lecia firmy ALUPLAST.

Krawiectwo INFINI miało zaszczyt przygotować stroje firmowe dla hostess obsługujących Galę :)

Styczeń 2014

W styczniu firma KRONOPOL obchodziła swoje 20 lecie - z tej okazji Krawiectwo INFINI miało zaszczyt ubrać hostessy obsługujące znakomitą GALĘ, która odbyła się w Pałacu Książęcym w Żaganiu.

Wrzesień 2013

Poniżej prezentujemy sukienki firmowe odszyte pod potrzeby Konferencji VW z okazji 20-lecia w Poznaniu. Zamówienie dotyczyło 12 sukienek w firmowych kolorach z paskami wraz z klamrami z grawerem logo. Całość zrealizowana została wg szycia na wymiar uwzględniającą jedną przymiarkę. Zapraszamy do galerii :

Pobierz pliki