POKAZY INFINI4YOU

14 listopad 2015 ZOOMY FASHION 3 & INFINI GOLD - kolekcja dedykowana wszystkim kobietom chcącym podkreślić swoją indywidualność. Kolekcja została stworzono głównie z naturalnych ale i na pewno tez unikatowych tkanin. Jak przystało na kolekcje Krawiectwa INFINI, seria GOLD jest limitowaną kolekcją, a niektóre egzemplarze są wręcz unikatowe!

Zdjęcia pochodzą z pokazu Krawiectwa INFINI, który odbył się 14 listopada 2015 r. w trakcie III edycji ZOOMY FASHION w Pile.Podziękowania dla Kaspiro Photography za udostępnienie zdjęć ! 

14 grudnia 2013 ZOOMY FASHION

- to pierwsza modowa impreza w Pile, do udziału w której zaproszone zostało Krawiectwo INFINI. W głównym, finałowym pokazie zaprezentowana została odświeżona i urozmaicona nowościami kolekcja PEACE. Pokaz przy pełnej widowni odbył się 14 grudnia 2013 r. w Gym Factory.

Nowością są dodatki jak i gotowe egzemplarze ręcznie robione na szydełku oraz drutach, które idealnie dopasowują się do wybranych stylizacji a z drugiej strony po raz kolejny podkreślają profesjonalne usługi krawieckie będące wizytówką Krawiectwa INFINI.

14 września 2013 HEART FASHION II

Gdyby kobiety rządziły światem panowałaby miłość i pokój - PEACE !

Kolekcja PEACE to propozycja awangardy pozbawionej stereotypów i nie uznającej ograniczeń.
Dominantą kolekcji jest siła i mądrość kobiety, a charakterem podkreślenie harmonii i fantazji kobiecej sylwetki.

Kolekcja zrodzona z pozytywnych emocji by przekazać sobie znak pokoju, stworzona by nosić ją tu i teraz !

Pokaz odbył się jako inauguracja II Gali Heart Fashion 14 września 2013 roku


6 kwietnia 2013 MAŁA CZARNA COLOURS & DESIGN

 

KRAWIECTWO INFINI swoje inspiracje czerpie z otaczającego świata stawiając kobietę i jej indywidualność zawsze w centrum uwagi.
INFINI czyli nieograniczona miłość do mody i tkanin jest naszym codziennym wyzwaniem do realizacji nowych pomysłów. Nie inaczej jest i tym razem.
Prezentowana kolekcja powstała z naturalnych tkanin IKEA. Tak powstała niebanalna kolekcja uzupełniona charakterystyczną biżuterią oraz obuwiem - jednym słowem magia barw i design'u !

Pokaz KRAWIECTWA INFINI , który odbył się 6 kwietnia 2013 w Concordii Design w Poznaniu w trakcie cyklicznej imprezy modowej PROJEKT MAŁA CZARNA.

Prezentowana kolekcja COLOURS&DESIGN powstała z tkanin IKEA i przyozdobiona biżuterią XOOXOO Julii Jasiczak. Uzupełnienie kolekcji stanowiło obuwie i torebki marki NINE WEST.

Foto EWA SO oraz DARIA HALAK

9 grudnia 2012 MAŁA CZARNA CONCORDIA DESIGN

Pokaz KRAWIECTWA INFINI , który odbył się 9 grudnia 2012 w Concordii Design w Poznaniu w trakcie cyklicznej imprezy modowej PROJEKT MAŁA CZARNA.

Inspiracją kolekcji była kobiecość lat 50 ubrana w teraźniejszość. Uzupełnieniem stylizacji były buty marki BALDOWSKI.

Foto EWA SO.