MAGIA ŚLUBU

Dzień ślubu jest dniem wyjątkowym, magicznym. Marzymy o pięknej pogodzie, wspaniałej ceremonii jak i wytwornym weselu. Jednak najważniejsza jest suknia ślubna, którą panna młoda oczaruje gości a przede wszystkim swojego ukochanego.

W moim studiu krawieckim INFINI4YOU doskonale wiemy jak ważny jest to dzień dla każdej panny młodej, dlatego staramy się podpowiedzieć i doradzić tak, byś w tym dniu była wyjątkowa i piękna.

Bardzo ważne dla nas są Twoje sugestię w czym i jak się dobrze czujesz, na tej podstawie często nawet z kilku projektów tworzymy tą jedną jedyną i niepowtarzalną suknię dla Ciebie. 

Modeli sukien jest wiele, może być zwiewna romantyczna, długa klasyczna z trenem lub bez, na gorsecie lub też przekornie krótka, asymetryczna czy seksowna syrena. A może komplet ze spodniami ?
Możliwości jest naprawdę sporo, zapraszam na spotkanie w moim studio krawieckim INFINI4YOU !

Gorąco polecam zapoznanie się z moim blogiem "najczęstsze pytania przyszłej panny młodej" - warto !
Conieco dla PANÓW - oferujemy usługi krawieckie dopasowujące garnitury do sylwetki !
Niejednokrotnie można się spotkać z tym, że jak pasuje krój garnituru to kolor nie taki i na odwrót - właśnie wtedy gdy wybrałeś garnitur z tkaniny jaka Tobie najbardziej odpowiada a krój pozostawia wiele do życzenia - przyjdź do nas, dopasujemy zarówno spodnie jak i marynarkę zgodnie z trendami czy Twoimi życzeniami !
Więcej w zakładce MĘSKIE

Zapraszam
Izabela Buczyńska